http://jitkasucha.cz/

seznamka signalyamateři v ložnicihradec králové randenoragami czchundelatá kundacsfd mateji proc te holky nechtejikdy na druhé randeplesnivá pičaseznamka na vazne seznamenimilenka seznamka

Zpovědnice kurva

Diskuze JAK POSLAT KURVU DO PRDELE …

Kurva je teda oslovenie hlavne zeny, ktora ZAHYBA. Typicky napr. svojmu manzelovi. Nie je podstatne ci za peniaze, teda resp. zo zistneho dovodu, alebo i nezistneho. Kurva je zena, ktora zahyba (manzelovi). Vychadzajme teda z merita veci. Neprinalezi mi hodnotit a sudit, ci dotazovatelka je Kurva

Zpověď Jsem KURVA ZPOVĚDNICE … zpovědnice kurva

Jmenuji se Aneta, jsem krásná štíhlounká černovláska. Mám nádherně vypracované tělo, krásný pevný zakulacený zadeček, ploché opálené bříško a dokonalé přírodní pevné čtyřky. Můj muž se jmenuje Robert a je do mě úplně blázen. Brali jsme se nedávno. Je mi teprve 20 a on je o 8 let starší. Je hodně bohatý inženýr, ale i bez titulu by se měl pohádkově

Zpověď Proč to kurva dělám? ZPOVĚDNICE …

jako kurva bys vypadala, kdyby ty kozacky byly cerveny, do puli stehen a k tomu minisukne pod prdel. to neni tvuj pripad a me docela sokuje, ze se jeste dnes nekdo muze zeptat na takovou otazku. to je jako by ses ptala jestli je ok nosit v lete kratky rukavy nebo neco takovyho. podivej se kolem sebe na to, kolik holek nosi sukni a kozacky, vzdyt je to uplne normalni kombinace, neco jako napr

Zpověď kolik stojí kurvy? ZPOVĚDNICE ::::::www

Mám takovou věc, která mi celkem hlodá a zajímal by mě objektivní názor. Moje matka (42 let- nedávno povýšila a říká, že teď má strašně starostí, tak nemá čas na rodinu) má milence, ale ne jednoho - několik, otec je takovej bručoun, umí se pěkně zkalit a nadělat ostudy až hrůza, ale je to docela v pohodě chlap,když je střízlivej.

Zpověď Proc KURVY?????? ZPOVĚDNICE …

Podávej to hovno kurva za studena! Jan 17.5.2020 21:18:08. Manželka jednou vykouřila kamaráda a měla plná ústa semene a pak se chtěla se mnou líbat. Bylo to fajn dnes kamaráda vykouřím sám a manželka při tom onanuje. Semeno už rád polikam. Jarda 1 16.5.2020 11:04:54.

Zpověď Moje matka se chová jak děvka … zpovědnice kurva

Kurva totiž není, ty necítí vinu ale ona jo!! Není nevěra jako nevěra! Když někdo podvede a něco k tomu druhému, se kterým podvádí partnera, cítí je to nevěra! ale pokud to je bez citů, jde třeba jen o sex, dá se to pochopit a omluvit.

Zpověď Co mám kurva dělat???????????? …

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější v České republice.

Zpověď jsem kurva?! ZPOVĚDNICE …

U mě platí, že nejlepší žena neexistuje. Nejlepší je mít 3. Jednu na byznys, druhou na domácí práce a jako chůvu a tu třetí na sex. Pánové zralýho věku maj 2 první vyřízený, ta třetí jim ale jaksi odešla s oslavou "čtyřicetin" manželky. Proto už se jí neříká manželka, ale klidně KURVA!

Zpověď Sukně + kozačky = kurva ???!!! ZPOVĚDNICE zpovědnice kurva

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější v České republice.